SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

RKS MOTOR

0 poziom — Początkujący
Dziennik treningowy
0
otrzymanych szacunów
453
przeczytanych postów
4782
napisanych postów
Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Nazwa tematu Dział Odp. Data tematu
Odżywianie i Odchudzanie

węglowodany proste

siema chciałbym żeby ktoś mi wypisał produkty spożywcze, zawierające węglowodany proste, takie jak są w carbo w celu spożywania ich po treningu zamiast carbo nagrodze sogaczami pozdr.!
30 2006-03-02 10:32
Trening dla zaawansowanych

mój plan

siema mam prosbe i pytanie prosba to ocena cyklu-nie chodzi mi o dobór cwiczen tylko o ocene łączenia poszczególnych partii oto one: środa-barki triceps kaptury piątek-klatka nogi niedziela-biceps placy przedramiona teraz pytanie-odnosi sie
5 2006-02-24 07:54
Odżywki i suplementy

szit

zakładam ten post ku woli ostrzezenia mam za sobą pierwszą porcję kreatyny + ala + b1 z treca smakuje jakby do szejkera wsypać poł paczki pieprzu i 3 łyżki soli niedawno wróciłem z kibla w którym z 15
16 2006-02-11 10:11
Odżywki i suplementy

małe pytanko

witam jestem szczesliwym posiadaczem kreatyny i tauryny w mega kapsułkach i teraz moje pytanie--czy moge otwierac te kapsułki i ich zawartosc wsypywac bezposrednio do szejkera? czy lepiej to połknąc ale z tym mam problem hehehehe pozdr.!
1 2006-01-05 12:24
Odżywki i suplementy

100 lat Niunia!

jak w temacie wszystkiego najlepszego i zdrówka
17 2005-10-15 11:49
Odżywki i suplementy

King Odin, Leszek 100 lat

czasem tu zajrzycie więc życzenia sie należą zdrówka pozdr.!
8 2005-09-12 13:25
Odżywki i suplementy

jakie stacki?

witam kończe mój pierwszy cykl na mono i już myśle o drugim teraz chciałbym zakupić coś lepszego niż mono myślałem o połączeniu 2 stacków i wpiepszenia ich podczas 1 cyklu pomóżcie wybrać 2 z tych 3- ko createston cell pump i zaproponujcie jak
17 2005-08-20 11:02
Odżywki i suplementy

problemik

siemka ziomki mam mały problemik jestem 11 dni na cyklu--mono+dekstroza+tauryna od niedawna zauważyłem że mam *****skie pryszcze na plecach możliwe że przez coś z mojego zestawu? w dekstrozie na 100 g jest 5 g tauryny a biore 30 g do porcji kreatyny
7 2005-08-18 10:43
Odżywki i suplementy

sorry za zasmiecanie

ale chciałbym sie dowiedziec czy po spozyciu 5 piwek spadnie mi bardzo duzo. jestem tydzien na cyklu mono diete mam ulozona i cwiczenia na mase pozdrawiam
18 2005-08-10 23:24
Odżywki i suplementy

cykl

popełniłem błąd i kupiłem 2 małe opakowania kreatyny treca w kapsułkach co starcza na połoowe cylku a juz zapłaciłem 66 zł! potem dowiedziałem sie ze chodzą duzo tańsze kretki vitalmaxa a jesli chodzi o mono to chyba nie ma różnicy? dlatego mam
22 2005-08-03 18:25
Odżywki i suplementy

DEXTROZA + TAURYNA- OLIMP DEXTRO JUICE 1500g

brał to ktoś? jesli tak to prosze o jakąś ocene(chcem to włączyć do cyklu kreatynowego-kreatyne jest z treca) z góry dzięki pozdrawiam
17 2005-07-29 16:44
Odżywki i suplementy

czy mając....

zakupioną kreatyne treca moge spokojnie dodawac do niej wspomagacze z innych firm np tauryne i dekstroze z vitalmaxa(co sądzicie o tych produktach)bo są one duzo tańsze i wydaje mi sie że nie odbiegają one zbytnio jakością od produktów tego typu
9 2005-07-27 21:56
Trening dla zaawansowanych

trening do oceny z góry dzięki

co powiecie na taką rozpiske: 1 dzień- klatka(8 ćwiczen)2 dzień: biceps i triceps( po 4 ćwiczenia) 3 dzień: barki kaptury( razem 8 ćwiczeń) 4 dzień - przerwa i od początku chciałbym sie dowiedzieć czy to by było dobre i cykl na każdą partię dużymi
24 2005-07-23 13:11
Odżywianie i Odchudzanie

pomocy w ułożeniu diety....

mam 19 lat waże 63 kilo staż na siłowni to około roku ale zdażały mi się przerwy dłuższe lub krótsze jem kretke do tego tauryna i dekstroza a popijam perfect whey protein(80-90g dziennie) oraz mass xxl(150-200 g dziennie) czym uzupełnić swoją diete?
7 2005-07-22 19:09
Odżywki i suplementy

potrzebna pomoc z góry dzięki

prosze specjalistów o odpowiedz: czy łączenie kreatyny trec dekstrozy trec tauryny trec i perfekt whey protein jest dobre? dokupić jeszcze jakąś odżywke weglowodanową(np gainera albo mass xxl)????????????
12 2005-07-20 23:20
Odżywki i suplementy

prosze o ocene mass xxl, perfekt whey protein

i ogólnie produktów firmy trec.z góry dzięki
7 2005-07-21 15:32
Odżywki i suplementy

poprosze jeszcze tylko o ....

ocene creatine micronized 200 mesh 120 kapsułek po 800 mg firmy trec prosze o opinie osób które brały tą kreatyne dzięki pozdrawiam
8 2005-07-21 16:48
Odżywki i suplementy

ocenie gainerka 1

czy 150-180 gram dziennie to standard?
6 2005-07-19 23:53
Odżywki i suplementy

co najlepiej dodać do kreatyny?

co najlepiej dodac do kreatyny zeby wzmocnic lub polepszyc jej działanie?z góry dzięki
4 2005-07-19 19:12
Trening dla zaawansowanych

nie wiem co robic

mam 178 cm waże 62 kilo ćwicze około roku ale nieregularnie (zdarzały sie 2 miechy cwiczen i miech przerwy) co zrobic aby nabrac troche masy miesniowej? siłke w bloku mamy pozostaje kwestia supli niedawno kupiłem 2 kreatyny treca na 1 cykl(42 dni)
4 2005-07-18 18:52
Nazwa tematu Dział Data posta
Galeria Zdjęć Pora cos wrzucic :> 2006-04-16 23:15
Galeria Zdjęć FOTY I FILMY Z ZAWODOW 2006-04-16 18:12
Informator LUBELSKI Spam! Lubelskie blachy -wieśniaki!do rowu!Nadchodzi ściana wschodnia k...!! 2006-04-09 20:06
Odżywki i suplementy sam monohydrat 2006-03-30 23:27
Odżywianie i Odchudzanie węglowodany proste 2006-03-02 16:41
Odżywianie i Odchudzanie węglowodany proste 2006-03-02 14:19
Odżywki i suplementy kreatyna 11111 2006-03-01 23:04
Odżywki i suplementy Pierwszy cykl - suple 2006-02-27 10:54
Odżywki i suplementy Zupelna lamka;) 2006-02-27 10:41
Odżywki i suplementy Pierwszy cykl - suple 2006-02-27 10:37
Odżywki i suplementy I Co Teraz Kupić? 2006-02-26 23:14
Odżywki i suplementy Jak to połaczyc?? 2006-02-26 23:09
Odżywki i suplementy Pomoc - Siła - Trening,Suplementy 2006-02-26 23:05
Odżywki i suplementy Pomoc - Siła - Trening,Suplementy 2006-02-26 20:48
Odżywki i suplementy Pomoc - Siła - Trening,Suplementy 2006-02-26 20:45
Trening dla zaawansowanych mój plan 2006-02-25 23:25
Odżywki i suplementy Najlepsza kreatyna mono to "Creapure" ? 2006-02-25 22:44
Trening dla zaawansowanych mój plan 2006-02-25 22:35
Trening dla zaawansowanych mój plan 2006-02-25 09:27
Trening dla zaawansowanych mój plan 2006-02-24 12:57
Odżywki i suplementy szit 2006-02-11 17:00
Odżywki i suplementy szit 2006-02-11 13:55
Odżywki i suplementy szit 2006-02-11 13:47
Odżywki i suplementy KNOCKOUT vs. NITRO2 2006-02-11 11:16
Odżywki i suplementy szit 2006-02-11 10:47
Odżywki i suplementy brak efektow :( 2006-02-11 10:13
Odżywki i suplementy Cykl do oceny 2006-02-10 21:46
Odżywki i suplementy jak brac kreatyne? 2006-02-10 17:41
Odżywki i suplementy PODSUMOWANIE MEGACYKLU (70 dni, stacki) 2006-02-07 18:44
Odżywki i suplementy Nasze Rankingi (styczeń) PODSUMOWANIE. 2006-01-25 16:24

Najnowsze publikacje

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Czy pora posiłków wpływa na metabolizm i odchudzanie?

Dietetyka i zdrowe odżywianie

Najlepszy i najgorszy tłuszcz dla metabolizmu?

Fitplota

Młody kulturysta zasłabł po powrocie z siłowni i zmarł

Lifestyle

Narzędzia do określania wieku biologicznego - czy warto?

RKS MOTOR 0 Początkujący